Vyhledávání

Židovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v Turnově - ženská galerieŽidovský hřbitov v TurnověŽidovský hřbitov v Turnově

Synagoga Turnov

Objevuj památky

Navigace

 

Mimořádné prohlídky v rámci Dne židovských památek

Židovský hřbitov Turnov, autor: TPCR

Synagoga Turnov se připojí k akci Den židovských památek v ČR. Na tento den, neděli 13. srpna, připravila pro návštěvníky mimořádné prohlídky Synagogy Turnov, bývalé židovské čtvrti a židovského hřbitova s výkladem. Prohlídky proběhnou v 10:00 a 14:00 hodin. Sraz je v Synagoze Turnov a vstupné je v rámci návštěvy synagogy.

Jste srdečně zváni!

 

V neděli 13. srpna 2017 bude v rámci již oficiálního prvního Dne židovských památek v ČR otevřeno 50 vybraných židovských pamětihodností v Čechách, na Moravě a Slezsku. Návštěvníci budou moci navštívit hřbitovy a synagogy, které nejsou volně přístupné, nebo prošly v posledních letech nákladnou rekonstrukcí. Akci pořádá Židovská obec v Praze ve spolupráci se Správou budov a hřbitovů a. s. Matana, Federací židovských obcí v ČR, Židovskou obcí v Brně a Židovskou obcí v Teplicích. Konání Dne židovských památek je podpořeno příspěvkem Nadačního fondu obětem holocaustu a Ministersva kultury ČR. 

Vytvořeno 26.7.2017 15:58:28 | přečteno 1221x | iva.simakova
 

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.
Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.
Synagoga Turnov
Židovská synagoga Turnov
Krajířova 2199
Turnov, 511 01
load