Vyhledávání

Židovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v Turnově

Synagoga Turnov

Objevuj památky

Navigace

 

Objevuj památky – nový celorepublikový projekt

Objevuj památky

Hrad Valdštejn i Synagoga Turnov se zapojily do nového celorepublikového projektu „Objevuj památky“, který vznikl na konci roku 2017. Cílem projektu je společná propagace kulturních a technických památek, které slouží kulturnímu účelu nebo jsou využívány jako turistické cíle v oblasti cestovního ruchu. Projekt se zaměřuje na památky v majetku krajů, měst, obcí i v soukromém vlastnictví.

V současné době je vydána brožura seznamující se zapojenými subjekty a na začátku května budou spuštěny i nové webové stránky www.objevujpamatky.cz.

Věříme, že nový projekt přinese zviditelnění i méně známým památkám a turistům a cestovatelům nabídne další tipy na jejich výlety po České republice.

Brožurka vyšla v nákladu 10.000 ks a zájemci si ji mohou vyzvednout na informačním centru v Turnově, k dispozici je i na všech zapojených památkách.

Garantem celého projektu je Objevuj památky s.r.o. a projekt probíhá za podpory Jihomoravského kraje.

Hrad Valdštejn i Synagoga Turnov jsou v majetku Města Turnova a spravují je Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace města Turnova.

Vytvořeno 25.4.2018 14:46:57 | přečteno 2147x | hlousekm
 

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.
Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.
Synagoga Turnov
Židovská synagoga Turnov
Krajířova 2199
Turnov, 511 01
load