Vyhledávání

Židovská synagoga v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v Turnově

Synagoga Turnov

Objevuj památky

Navigace

 

Prázdninové pozvánky na kulturní akce

Srdečně vás zveme na prázdninové kulturní akce do Synagogy Turnov.

V sobotu 5. července v 18 hodin se koná koncert ruského židovského houslisty žijícího v Čechách Alexandra Shonerta. Jeho program má název ŽIDOVSKÉ HOUSLE. Vynikajícího interpreta bude doprovázet paní Natalia Shonert na klavír. Více o panu Shonertovi si můžete přečíst v článku v příloze. Turnovský koncert je na dlouhou dobu jeho posledním koncertem v ČR, neboť odlétá na turné do USA.  
Vstupné 100,- Kč. Pořad se koná v rámci akce Kámen a šperk. Za zapůjčení elektrického klavíru děkujeme ZUŠ Turnov, jmenovitě panu Bohuslavu Lédlovi. 
 
V neděli 24. srpna v 18 hodin vás zveme na koncert jedinečné zpěvačky a hlasové pedagožky z významné rodiny terapeutů Jany Lewitové. V programu STROMY PLÁČOU zazpívá sefardské balady - písně španělských Židů. Fascinující a podmanivou hudbu jsme v synagoze slyšeli již v podání mnoha interpretů, bude tedy zajímavé seznámit se s interpretací paní Lewitové.  Vstupné 100,- Kč.
 
Na ženské galerii pokračuje výstava Židovské školství a vzdělávání
 
Přejeme vám krásné léto a těšíme se na viděnou.
Vytvořeno 30.6.2014 12:38:50 | přečteno 1755x | Alena Mojžíšová
 

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.
Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.
Synagoga Turnov
Židovská synagoga Turnov
Krajířova 2199
Turnov, 511 01
load