Vyhledávání

Židovská synagoga v Turnově - ženská galerieŽidovská synagoga v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v Turnově

Synagoga Turnov

Objevuj památky

Navigace

 

Synagoga Turnov v létě

7ramen plakat

Vážení příznivci Synagogy Turnov, blíží se léto a s ním i prázdninový program synagogy.

V neděli 22. července v 18 hodin vás zveme na koncert vzácných hostů ze Slovenska - kapely Kaschauer Klezmer Band s programem "Klezmer z Košic".

Kapela hraje východoevropskou židovskou hudbu klezmer s mnoha odkazy i na balkánskou, romskou či východoslovenskou lidovou hudbu. Nebojí se ani obohatit tradiční melodie prvky klasické a moderní hudby.Více informací na webu www.kosiceklezmer.sk .

V sobotu 25. srpna v 18 hodin vás zveme na koncert mladých pražských nadšených muzikantů - Kapelu Rejbele. Zahrají nám program "Klezmer, jidiš a balkánské písně".

Po dobu prázdnin až do konce září bude na ženské galerii výstava obrazů Petra-Lubomíra Štíchy a jeho kolegů umělců Dana a Any Neamu, Ludmily Dyakonchuk, Monti Kubrika, Radka Skopce a Martina Šrámka. Výstava "SEDMIRAMENNÝ SVÍCEN" reflektuje židovské motivy.

Srdečně zveme na vernisáž, která se koná v neděli 1. července v 16 hodin. Výstava je přístupná v otevírací době synagogy, v letní sezoně (červenec - srpen) denně od 9 do 17 hodin, v září je v pondělí zavřeno.

Těšíme se na vás!
Vytvořeno 29.6.2018 9:31:33 | přečteno 627x | hlousekm
 

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.
Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.
Synagoga Turnov
Židovská synagoga Turnov
Krajířova 2199
Turnov, 511 01
load