Vyhledávání

Židovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovská synagoga v TurnověŽidovský hřbitov v TurnověŽidovská synagoga v Turnově - ženská galerie

Synagoga Turnov

Objevuj památky

Navigace

 

Kamerový systém

Informace pro návštěvníky (vyplývající z povinností provozovatele kamerového systému na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů).

Na hradě Valdštejn je jako součást zabezpečovacího systému provozován kamerový systém se záznamem. Účelem tohoto systému je ochrana majetku a prostor památkového objektu.

Správce systému:
Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace
5. května 26
Turnov
511 01
IČ: 00371360

Předmětem zpracování je prostý obrazový záznam (bez zvuku) pohybu osob v části prostor památkového objektu, adresa: Synagoga Turnov, Krajířova 2199, 511 01 Turnov.

Součástí systému jsou 2 kamery, které zaznamenávají obraz v nepřetržitém režimu a jsou vybaveny pro noční vidění. Kamery jsou umístěny dle přiloženého plánku. Obrazový záznam z kamer je uchováván na záznamovém zařízení, doba uchování obrazového záznamu je přibližně 7 dní, poté dochází k likvidaci záznamu přepisem dat ve smyčce. Záznamové zařízení je chráněno proti přístupu neoprávněných osob. Obrazové záznamy nejsou poskytovány jiným subjektům, jediným příjemcem zpřístupněných údajů mohou být orgány činné v trestním řízení nebo správní orgány v případě přestupkového řízení, a to pouze v případě zjištění spáchání trestného činu nebo přestupku.

V případě podání žádosti dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. je příjemcem žádosti správce systému.

Kamery zachycují prostory předsíně a ženské galerie.

Vytvořeno 15.8.2018 9:23:22 - aktualizováno 15.8.2018 9:30:48 | přečteno 2351x | hlousekm
 

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.

Projekt byl spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa - Nysa.
Projekt je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.
Synagoga Turnov
Židovská synagoga Turnov
Krajířova 2199
Turnov, 511 01
load